Język

  • slide1.png
  • slide2.png

Veka Perfectline

Profile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych form architektonicznych oraz charakterystycznych dla danego kraju konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA są funkcjonalne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji. Nie obciążają środowiska naturalnego. Specjalne mieszanki PVC gwarantują jakość wszystkich produktów marki VEKA.
pdf Veka Perfectline - okrągły
pdf Veka Perfectline - prosty
Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo-cynkowych. Nie zawierają zatem stabilizatorów ołowiowych.

To 5-komorowy system o głębokości zabudowy  wynoszącej 70 mm zapewniający ochronę cieplną na bardzo wysokim poziomie.  Można zastosować oszklenia o grubości od 14 do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili.
Układ dwóch uszczelek zewnętrznych zapewnia bardzo dobrą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną.
Sprawdzone wzmocnienia stalowe zapewnia doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. System Perfectline umożliwia budowę skrzydeł o szerokości do 1500 mm bez dodatkowych zabezpieczeń.
Stonowany, neutralny wygląd i kontury zewnętrzne pasują praktycznie do każdej elewacji.
 
Niska łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy wynosi tylko 118 mm co zapewnia większą powierzchnię szyby i doskonałe doświetlenie wnętrza.
Gładkie, łatwe w pielęgnacji i niewymagające konserwacji powierzchnie profili wykonanych z wysokogatunkowego PVC - materiału podlegają 100% recyklingowi.
13-milimetrowa oś wrębu okuciowego daje solidne zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna. Pewne osadzenie szyby w profilu na głębokość 24 mm ogranicza skraplanie się na szybie pary wodnej oraz powoduje, że okno trudniej sforsować niepożądanym gościom.

P.P.H.U. Oknopol

ul. Łąkowa 2

42-270 Kłomnice

Tel. 34 328 13 73

© Oknopol Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Imoli.pl